Sklep od strony klienta

Łatwość dokonywania zakupów przez Internet sprawia, że w dzisiejszych czasach internauci bardzo chętnie sięgają po taką formę zakupów. Na początku handel w Internecie ograniczał się do towarów drogich, trudno dostępnych lub takich, które były dużo tańsze. Obecnie możliwe jest dokonywanie zakupów nawet w delikatesach spożywczych, na tym przykładzie widać jak ważny i duże jest zapotrzebowanie na tego rodzaju usługi.

Zastanówmy się chwilę, co musi mieć dobry sklep internetowy, żeby sprostać rosnącej konkurencji oraz rosnącym wymaganiom klientów. Na pewno bardzo istotna jest intuicyjna i łatwa nawigacja, klient zawsze musi wiedzieć w jakim jest miejscu i gdzie będzie po kliknięciu konkretnego linka. Łatwy dostęp do poszczególnych promocji, czytelna lista bestsellerów jak również wyraźnie zaznaczony i odcinający się program partnerski lub lojalnościowy. Kategorie powinny być tematycznie poukładane, dokładnie opisane, tak samo starannie powiny być ułożone towary i opisane najdokładniej jak się da to zrobić.

Powiązane:
Tagi:

Podobne wpisy

Pamięć RAM jest nieodzownym elementem konstrukcyjnym każdego komputera. Serwery, niezależnie od ich przeznaczenia, powinny być wyposażone w odpowiednią ilość pamięci podręcznej, lub jak kto woli, pamięci szybkiego dostępu. Wówczas wszystkie włączone programy i aplikacje będą działały szybciej, ponieważ RAM będzie w stanie zapamiętać więcej procesów w jednym i tym samym momencie. Serwery będą wtedy w […]